Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Minijeřáby a zdvihací technika JEKKO

Možnosti použití minijeřábů

Možnosti využití jsou opravdu široké, minijeřáby a zdvihací stroje se uplatní zejména ve stísněných prostorech a na stavbách s omezeným přístupem, kde se nachází větší množství překážek, v centrech historických měst s úzkými uličkami a hustým provozem, na pěších zónách, uvnitř budov např. ve výrobních halách při montáži ocelových nosníků nebo v obchodních centrech, atriích a halách apod. Odpadá tak starost s rozebíráním stavby, odkrýváním střechy, blokováním provozu a hledáním dostatečné plochy pro stabilizaci jeřábu. Pro práci ve vnitřních prostorách se pro tichý a bezemisní provoz využívá napojení minijeřábu přímo do elektrické sítě. Pro manipulaci se skleněnými prvky např. při kotvení skleněných fasád zvenčí, zevnitř i ze střechy přichází na řadu použití speciálních vakuových přísavek a manipulátorů JEKKO. Pásové minijeřáby jsou vhodné pro práci na bahnitém terénu, strmých svazích a na těžko přístupných místech.

Kompaktní minijeřáby se stanou bezkonkurenčním pomocníkem a najdou uplatnění zejména:

  • na stavbách (ocelové a dřevené konstrukce, bednění, fasády, zasklívání, osazování balkonů, monolitické stavby, střešní práce, výškové budovy, rodinné domy a zahrady, usazování bazénů....)
  • v průmyslu ve stísněných prostorech (zdvihání a usazování těžkých břemen, instalace, stěhování, údržba a servis strojů, výrobních linek, potrubí, podzemí, elektrárny.....)
  • ve stísněných prostorech (vnitrobloky, atria, úzké uličky, pěší zóny...)
  • silnice a železnice, na mostech a pod mosty, v bahnitém terénu a na strmých svazích
  • instalace velkoplošných skel, skleněných fasád, protihlukových stěn, panelů, zasklívání, výměna prasklých skel
  • v interiéru (díky rozložení váhy a gumovým pásům se minijeřáby mohou bez obav pohybovat po dlažbě a podlaze v obchodních centrech, muzeích, výstavních halách, nemocnicích a dalších vnitřních prostorech..)

 

Fotogalerie z konkrétních akcí a příklady použití se nachází v jednotlivých sekcích "Možnosti použití" v levém menu.

Ke stažení je zde připravený přehledný leták s příklady použití všech typů minijeřábů Jekko na nejrůznějších zakázkách.

Poptávka

aaa