Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Minijeřáby JEKKO

Minijeřáby JEKKO

Kompaktní minijeřáby JEKKO

Díky kombinaci inovativního designu, kdy svým vzhledem připomínají ocelového pavouka, a pokrokových materiálů a technologií podávají tyto kompaktní stroje skvělé výkony. Minijeřáby vynikají svým všestranným použitím na všech typech staveb. O svých přednostech, jako jsou malé rozměry, rychlá a snadná mobilita a vysoký výkon, vás přesvědčí zejména ve stísněných prostorech a na stavbách s omezeným přístupem. 

Minijeřáby JEKKO jsou rozděleny do dvou základních skupin podle velikosti. Menší typy minijeřábů SPX312, SPX424, SPX 429 a SPX532 jsou ve složeném stavu schopny projet klasickými jednokřídlými dveřmi 80 cm širokými. Větší typy SPX650 a SPX1280 potřebují dvoukřídlé dveře šíře 150cm. V závislosti na velikosti minijeřábu se zvyšuje také maximální zdvihová kapacita stroje dosahující až 8 tun.

JEKKO nabízí kompletní škálu modelů minijeřábů v různých velikostech, vybavených naftovými, benzínovými nebo elektrickými motory s možností připojení záložního bateriového zdroje. Velkou předností je široký výběr doplňkového příslušenství, jako např. dálkové ovládání, hydraulické i manuální výložníky, krakorce, háky, kladky, přísavky a manipulátory pro práci se skleněnými tabulemi a výplněmi. Konstrukce minijeřábů JEKKO umožňuje zdvihání relativně těžkých břemen do vysokých výšek s využitím pouze minimální stabilizační základny, to vše s důrazem na zajištění maximální bezpečnosti provozu.

Minijeřáby JEKKO typu JF30, JF40 byly vyvinuty v rámci fúze společnosti JEKKO a FASSI jako „jednodušší“ a tudíž cenově přijatelnější varianty stávajících typů, SPX312 a SPX424. Tyto nové minijeřáby tudíž nenabízí veškeré možnosti, co se týče nejen základního vybavení, ale také možnosti připojení různých výložníků a nelze k nim připojit žádné manipulátory. Jedná se o „ryzí“ minijeřáby, které díky svým nosnostem (0,99 tuny a 2,5 tuny) nacházejí své uplatnění. Jeřáb JF545 je jedinečný svou velikostí, sílou a dosahem a jeho nosnost (15,5 tuny) vás doslova ohromí. K tomuto jeřábu jako jedinému z řady minijeřábů je možné namontovat pracovní koš pro max. 2 osoby s max. nosností 200 kg.

Níže uvádíme seznam největších předností kompaktních minijeřábů JEKKO v porovnání s ostatními tradičními způsoby zvedání.

FLEXIBILITA A PŘESNOST

Minijeřáb nevyžaduje složité programování. Stroj nepotřebuje zdlouhavou instalaci, takže může být rychle dopraven tam, kde je potřeba. Pohyby všech dílů jeřábu jsou na sobě nezávislé a velmi plynulé.

ÚSPORA NÁKLADŮ A PERSONÁLU

Minijeřáby usnadňují práci, protože není nutné stavět různé kladkostroje a instalovat zdvihací zařízení, zdlouhavě stavět a přesouvat lešení. Použití minijeřábu výrazně urychlí práci a zkrátí dodací termíny.

MOBILITA A SKLADNOST

Minijeřáby jsou lehké, kompaktní a jejich transport je výrazně jednodušší než u velkých jeřábů a zdvihacích zařízení. Ve složeném stavu projdou běžnými zárubněmi.

Proč použít minijeřáby JEKKO místo jiné techniky?

  • minijeřáby projdou tam, kam ostatní nemohou
  • vždy se dostanou blíže břemenu, které má být zvedáno nebo přemisťováno
  • minijeřáby mají relativně vysokou kapacitu v porovnání s malou stabilizační základnou
  • dokáží rovnoměrně rozložit svou hmotnost na podlahu
  • minijeřábem je možno docílit neuvěřitelně precisní a plynulý pobyb
  • má lepší dosah v případě překážky
  • minijeřáby jsou vybaveny všemi bezpečnostními standardy
  • jsou dálkově rádiově ovladatelné a operátor vždy kontroluje práci z bezpečné a pohodlné pozice
  • minijeřáby jsou vybaveny třemi typy motorů vhodnými také pro práci v interiéru

PŘEDNOSTI MINIJEŘÁBU JEKKO

Minijeřáb kompaktní a skladný   

Kompaktní a skladný, aby prošel kamkoliv.

Minijeřáb velký operační radius   

Velký operační radius, aby dosáhl všude, kam je potřeba.

Minijeřáb lehký

Dost lehký, aby mohl být dobře přepravován.

 

 

Minijeřáb rozložitelný  

Rozložitelný pro zajištění stabilní základny.

Minijeřáb rychlý

Rychle připravený k nasazení.

Minijeřáb plynulý a precizní

Plynulým a přesným pohybem, zajistí přemístění nákladu.

Poptávka

aaa