Materiály, TECHNIKA a SERVIS
nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Minijeřáby a zdvihací technika JEKKO

Prodej - Pronájem - Servis

PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS minijeřábů a zdvihací techniky značky JEKKO zajišťuje společnost PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.), která se stala výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. 

Distributor minijeřábů Jekko pro ČR                   logo jekko       

PRODEJ

JEKKO nabízí kompletní škálu modelů minijeřábů v různých velikostech, vybavených naftovými, benzínovými nebo elektrickými motory s možností připojení přídavného bateriového pohonu. Velkou předností je široký výběr doplňkového příslušenství, jako např. dálkové rádiové ovládání, hydraulické i manuální výložníky, háky, kladky, přísavky a manipulátory pro práci se skleněnými tabulemi a výplněmi. Konstrukce minijeřábů JEKKO umožňuje zdvihání relativně těžkých břemen do vysokých výšek s využitím pouze minimální stabilizační základny, to vše s důrazem na zajištění maximální bezpečnosti provozu.

S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu  stroje JEKKO vzhledem k rozsahu stavby a typu nákladu Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z poboček společnosti PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v Českých Budějovicích,  Praze,  Brně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Na všech těchto pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku JEKKO, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů.

PRONÁJEM

Půjčovna kompaktních MINIJEŘÁBů s příslušenstvím i obsluhou pro typy minijeřábů SPX 424 a SPX 532 určené pro manipulaci a zdvihání břemen včetně zasklívání a osazování skleněných stěn, balkonových dveří i těžkých nadrozměrných oken a skel již funguje na všech pobočkách PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) v Českých Budějovicích,  PrazeBrně,  Ostravě,  Berouně nebo  Hradci Králové.

Podrobné informace včetně aktuálního ceníku půjčovny minijeřábů a příslušenství naleznete na webu PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.) Minijeřáby vynikají svým všetranným použitím na všech typech staveb, v zahradách, úzkých uličkách, nákupních centrech i v průmyslových halách. O svých přednostech, jako jsou malé rozměry, rychlá a snadná mobilita a vysoký výkon, vás přesvědčí zejména ve stísněných prostorech a místech s omezeným přístupem, díky tichému a bezemisnímu pohonu jsou vhodné také pro práci v interiéru. 

Informativní leták půjčovny minijeřábu ke stažení zde.

PŘÍKLADY USKUTEČNĚNÝCH REALIZACÍ PRONÁJMU najdete v sekci NOVINKY a AKCE

Podrobnější informace k jednotlivým produktovým řadám Minijeřáby, Vakuové přísavky a manipulátoryZdvihací stroje  naleznete v odkazech v nabídce vlevo.

Navštivte také naše webové stránky www.pro-doma.cz, kde najdete informace o dalších stavebních strojích a přístrojích, zboží a stavebních materiálech, a také informace o službách naší půjčovny a servisu.

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace (ceny minijeřábů a volitelného příslušenství, dodací lhůty, možnosti financování apod.) nebo zájmu o zapůjčení nebo předvedení této špičkové techniky, kontaktujte naše obchodní zástupce - kontakty v menu vlevo.

Centrála PRO-DOMA, divize Technika (bývalý TONSTAV-SERVICE s.r.o.)

Poptávka

aaa